Cyklostezka | Turyňský rybník

golf_botanika_bezdekov

golfbotanika.cz

Tip na víkend: Cyklotrasa kolem Horního Bezděkova.

Jste-li z Prahy a dostanete-li se na kolo spíše až kolem poledne, ne-li oběda, pak doporučujeme cyklotrasu kolem Horního Bezděkova. Stačí se autem dopravit do golfového resort Botanika Bezděkov, kde auto můžete nechat po dobu vašich cyklo-radovánek. A pokud máte pocit, že se potřebujete před jízdou posilnit, pak sem můžete zaskočit i na oběd. Nebo si tuto možnost nechat až po zdolání okruhu.

Cyklostezka_Male_Kysice

Fotozdroj: malekysice.cz

Z golfového rezortu Botanika se vydejte cyklostezkou do Malých Kyšic, dále po červené do Dolního Bezděkova. Odtud již po cyklostezce dojedete přes Družec do Doks. Kde se napojíte opět na turistickou trasu a pokračujete na Kamenné Žehrovice a kolem Turyňského rybníka do obce Srby. Zde si můžete udělat pauzu na občerstvení v místní restauraci, kterou nemůžete minout, jelikož je přímo na trase a zastavují se zde skoro všichni cyklisti, kteří tudy projíždějí. Po občerstvení pokračujte dál po cyklostezce směrem na Kožovou horu, odkud se už začnete vracet na Botaniku.

TURYNSKY RYBNIK

Foto zdroj: mapio.net

Po ujetí celé trasy vám určitě přijde vhod prostředí, ve kterém se resort nachází, relax a dobré jídlo pod korunami stromů v hezké přírodě Valdeckého lesa. Toť náš rychlý a stručný cyklo tip 🙂

INFO k CYKLOTRASE

resort Botanika Bezděkov

Trasa je dlouhá cca 32,6 km.


Podrobnou interaktivní mapu, včetně itineráře celé TRASY naleznete na tomto odkazu >> ZDE <<


 

Follow:

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.