Mlýn Danemark u Kutné Hory

Toužíte-li po relaxu a chcete alespoň na chvíli uniknout městskému shonu, pak je pro vás tím pravým místem Mlýn Dänemark u Kutné Hory. Jak se přímo na stránkách hotelu píše: “Hotel nabízí ubytování pouze pro dospělé (dětem je přístup umožněn až od 15 let). Naším posláním je zajistit hostům klid a pohodu.” Netradiční koncept hotelu vám zaručí naprostý refresh. Už samotný příjezd po klidné skryté lesní cestě podél říčky Vrchlice vám navodí tu správnou odpočinkovou atmosféru. Navíc, hotel nabízí pouze 7 pokojů, což také přispívá k soukromí, kterého se vám tu zaručeně dostane.

Nejlepší roční období (tedy alespoň z našeho pohledu) pro návštěvu tohoto památkově chráněného mlýna, který tu stojí už od roku 1491, je léto. Neboť můžete také plně využít různá zákoutí krásné zahrady, včetně vyhřívaného bazénu.

My jsme si udělali malý výlet po Kutné Hoře, který jsme spojili s obhlídkou mlýna. Při té příležitosti jsme si prohlédli nejen jeho okolí, ale také interiér útulné restaurace. Otestovali jsme i kuchyni a rozhodně se sem ještě jednou rádi vrátíme na víkendový pobyt.

mlyn_denmark

mlyn_denmark

mlyn_denmark

mlyn_denmark

mlyn_denmark

mlyn_denmark

mlyn_denmark

mlyn_denmark

mlyn_denmark

K dispozici jsme pro vás nalezli pěkné video (zdroj: idnes.cz) >> KLIKNI ZDE <<

Follow:

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.