ŘÍČANY | CYKLO TIP TRIP

Pohodová cyklotrasa, kterou zvládne každý. Žádné velké stoupání (až na pár mírných kopců se jede téměř pořád po jedné vrstevnici). Cyklotrasa vede převážně lesem, takže ji lze podniknout i v letních parných dnech. Na trase potkáte také několik míst s občerstvením. Ale pokud s jídlem vyčkáte až na závěr svého cyklovýletu určitě nebudete litovat. Sladká tečka v podobě příjemné a velice oblíbené restaurace Na Jurečku za výdrž rozhodně stojí. Navíc restaurace je hned vedle parkoviště odkud tato trasa začíná a také končí 🙂 a pokud se pro tuto trasu rozhodnete v létě, můžete svůj výlet zakončit nejen výborným občerstvením, ale také koupačkou v plovárně Jureček, na kterou je pěkný výhled přímo z restaurace.

Mimochodem tato trasa je fajn i pro pěší. My jsme zkusili obě varianty 🙂 Pěškobusem jsme se po této trase vydali zhruba týden před vánočními svátky, kdy jsme si na povzbuzení dali svařák před onou zmiňovanou restaurací.

A protože během jízdy na kole se špatně fotí, udělali jsme v rámci tohoto článku takový menší mix videa s mapkou z cyklovýletu a fotografií ze zimního pochodu.

www.movescount.com

​Startovací bod >> Ke Koupališti 231/11, 251 01 Říčany

Video cyklotrasy bylo pořízené za pomoci hodinek Suunto, které v sobě mají GPS. Skvělá a zábavná to věcička 🙂

Užitečné odkazy:

www.jurecek-ricany.cz

Follow:

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.