Setkání lídrů českého stavebnictví 2016 | CEEC Research

Setkani_lidru_stavebnictvi

Foto Zdroj: www.3lstudio.cz

Právě jsme obdrželi již potřetí pozvánku, jakožto VIP host, na největší setkání investorů a generálních ředitelů stavebních společností v České republice. Tohoto setkání se zúčastní klíčoví představitelé vlády ČR – ministr financí Andrej Babiš, ministr dopravy Dan Ťok, ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek, ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová, ministr životního prostředí Richard Brabec, ministryně školství Kateřina Valachová a další. V publiku se zúčastní jako již tradičně více než 600 generálních ředitelů předních firem z celé České republiky.

Diskuze bude zaměřena na strategii vlády ČR a klíčové kroky pro rozvoj výstavby v letech 2016 a 2017, vizi lídrů pro rozvoj investic ve střednědobém horizontu do roku 2020 a také na zásadní změny připravované v klíčových oblastech legislativy (EIA, zákon o ZVZ, stavební zákon). 

Kdy : 17. května 2016
Kde : Praha

My jsme za pozvání velice rádi. Zároveň jsme i velice příjemně překvapeni! Čím jsme si zařazení mezi VIP hosty vysloužili? O postřehy ze setkání se s vámi v brzké době podělíme i s vámi.

Follow:

Leave a Reply