Zkušenosti s DXO ONE camera

DXO ONE cameraTak a máme tu slibovaný report o zkušenostech s užíváním tohoto malého skvostu. V první řadě, protože v našem týmu je jasná převaha něžného pohlaví, které miluje kabelky, u DXO ONE CAMERA oceňujeme především jeho velikost a váhu. Prakticky o této kameře, spíše kamerce, nevíte. Místo nezabere téměř žádné a její muší váha je také příjemný charakteristický prvek.

Pokud jde o design jak z hlediska uživatelského, tak z hlediska estetického, na obou frontách tato mini kamera opravdu zazářila. Co se však baterie týče, respektive její výdrže… zde přiznáváme, že by měli páni vývojáři ještě zapracovat. Baterie nevydrží téměř nic a co je horší, pokud se chystáte mini kameru použít na vašich cestách, tak vám to moc nedoporučujeme. Během focení se velice rychle spotřebovává zároveň i baterie vašeho chytrého telefonu (iPhonu). Je to nejspíše tím, jak se kamera snaží ostřit. Doporučujeme tedy s sebou přibalit jak nabíjecí kabel k mini kameře, tak nabíječku k vašemu telefonu.

A jestli vás zajímá jak tato mini kamera fotí? Za nás jsme s kvalitou fotografií spokojeni, ostatně o jejich kvalitě se můžete přesvědčit sami.

Portrait by DXO camera image image

Follow:

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.